Zamówienia indywidualne


Jeżeli chciałabyś zamówić coś, czego nie mam jeszcze w ofercie, to nie ma problemu 🙂 Napisz do mnie określając:

  • rodzaj bransoletki/naszyjnika/kolczyków;
  • kolor lub kolory;
  • rodzaj zapięcia (lub w przypadku kolczyków – rodzaj bigla);
  • zawieszkę.

Cena będzie różnić się w zależności od rodzaju wybranego przez Ciebie produktu – jako ceny bazowe przyjmij te widoczne przy opublikowanych już pracach. Pamiętaj, że im bardziej skomplikowany wzór, tym więcej czasu trzeba mu poświęcić, a więc tym samym będzie droższy od wersji prostszej (np. jednokolorowej).

Czas oczekiwania wynosi:
– bransoletka sznurkowa, makramowa, na lince jubilerskiej, na drucie pamięciowym – 2 do 3 dni roboczych + czas wysyłki
– bransoletka: sznur szydełkowo-koralikowy – 5 do 7 dni roboczych+ czas wysyłki
– naszyjnik sznurkowy – 2 do 3 dni roboczych + czas wysyłki
– naszyjnik: sznur szydełkowo-koralikowy – 7 do 9 dni roboczych+ czas wysyłki
– kolczyki – 2 do 3 dni roboczych + czas wysyłki

Razem na pewno wymyślimy coś pięknego!

Spis treści
~
1. Rodzaje bransoletek
a. na gumce
b. sznurkowe
c. na drucie pamięciowym
d. na lince jubilerskiej
e. makramowe
f. sznury szydełkowo-koralikowe
~
2. Rodzaje naszyjników
a. sznurkowe
b. sznury szydełkowo-koralikowe


Rodzaje bransoletek


Bransoletki na gumce

Gumki jubilerskie charakteryzują się wytrzymałością, o jakiej się ich nie podejrzewa 🙂 nadają się do pracy z koralikami w wielu rozmiarach (nawet do 14 mm) oraz kamieniami naturalnymi czy syntetycznymi. Mogą być ozdobione wieloma zawieszkami, separatorami, przekładkami – co tylko sobie zamarzysz!

Bransoletka My Friend

Bransoletka Violet Miracle

Bransoletki sznurkowe

Urzekają prostotą oraz elegancją – na różnokolorowe sznurki o grubości od 1 do 1,5 mm można nawlec bardzo delikatne koraliki. Taka bransoletka może składać się nawet z 2-3 koralików w dowolnym rozmiarze.

Na zdjęciu obok bransoletka Violet Miracle, której centralnym elementem jest pięknie mieniący się koralik Miracle w kolorze fioletowym. Towarzyszą mu drobniutkie koraliczki Toho, obecne również na sznurkach zapięcia.


Bransoletki na drucie pamięciowym

Drut pamięciowy to specjalny nośnik, który zachowuje swój kształt – dzięki temu nie rozciąga się, a standardowa średnica drutu pasuje na większość nadgarstków. Można wykonać taką bransoletkę z jednego „okręgu” (z zapięciem lub bez, ja często stosuję karabińczyk) lub z wielu okręgów, tworząc wielopoziomowe, kolorowe bransoletki. Do tworzenia takich bransoletek nadają się zarówno różnokolorowe koraliki, jak i kamienie naturalne czy syntetyczne.

Bransoletka Pinky

Bransoletka Green Butterfly

Bransoletki na lince jubilerskiej

Linka jubilerska jest nośnikiem bardzo wytrzymałym, gdyż składa się z metalowego (najczęściej stalowego) rdzenia powleczonego delikatną powłoką nylonową. Dzięki ogromnemu wachlarzowi grubości, w jakich występuje, nadaje się do nawlekania nawet najmniejszych koralików czy kamieni. Wykończenie takiej biżuterii za pomocą stalowych łapaczek jest eleganckie i spójne z całością produktu.


Bransoletki makramowe

Makrama do sztuka zaplatania sznurków bez użycia jakichkolwiek narzędzi innych niż własne ręce. Dzięki temu między sznurki można wpleść koraliki lub wykonać misterne sploty inspirowane naturą.

Bransoletka Blue Flowers

Bransoletka Funky

Sznury szydełkowo-koralikowe

Technika sznura szydełkowo-koralikowego polega na – jak sama nazwa wskazuje – przerabianiu szydełkiem koralików nanizanych na specjalną nić. Dzięki temu można stworzyć sznury cienkie i szerokie, gładkie lub ze wzorem, eleganckie lub fantazyjne – co tylko się zamarzy!


Rodzaje naszyjników


Naszyjnik Blue Berry

Naszyjniki sznurkowe

Wspaniale wyrazisty dodatek w stylu Boho, łączący w sobie prostotę kolorowego sznurka z zachwycającą zawieszką w formie koralikowego gronka. Dzięki temu idealnie dopełni stylizacje mniej i bardziej formalne – jaki kolor wybierzesz?

Sznury szydełkowo-koralikowe

Równie fantazyjne w formie co bransoletki, naszyjniki wykonane tą techniką są niezwykle eleganckie i przepiękne. Możesz nosić je solo, ozdobić ulubioną zawieszką lub chwostem – w każdej formie będą zachwycające!

Naszyjnik Blue Lagoon